• Przewozy krajowe i zagraniczne - wszystkie kraje świata
    Przewozy osobowe
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Nauka jazdy

Ośrodek prowadzi szkolenia kierowców kat. : A, B, C, C+E, D

Szkolenia prowadzone są w: Międzyrzeczu oraz filiach szkoły w Sulęcinie i Barlinku. Szkolenia prowadzone są w: Międzyrzeczu oraz filiach szkoły w Sulęcinie i Barlinku.

Zajęcia teoretyczne odbywają się dwa razy w tygodniu, prowadzone są w grupach lub indywidualnie na życzenie z dostosowaniem czasu i możliwości do danej osoby.  Zajęcia praktyczne prowadzone są przez pracowników firmy - instruktorów posiadających aktualne uprawnienia do prowadzenia szkolenia.

Rozszerzony program obejmuje jazdę w: Zielonej Górze, Gorzowie i Poznaniu.

Zajęcia praktyczne prowadzone są na terenie całego kraju, jak również dla zainteresowanych poza granicami Polski.

Dla posiadaczy prawa jazdy prowadzimy także doszkalanie teoretyczne i praktyczne w Polsce i w Europie Zachodniej. Pojazdy używane do nauki są takie same jak na egzaminie, sprzęt dopuszczony jest do prowadzenia nauki jazdy przez uprawnione Stacje Badań Technicznych Pojazdów.

Ponadto udostępniamy książki do nauki prawa jazdy oraz testy specjalistyczne na wszystkie kategorie. W programie nauczania oferujemy przepisy celne i PRAWO MIĘDZYNARODOWE. Oferujemy atrakcyjne ceny, a także zapłaty w systemie ratalnym do 24 rat (bez pierwszej wpłaty i poręczycieli). Formalności załatwiane są w biurze od ręki. Ceny kursów są ustalane w biurze. Posiadamy bezpłatne place manewrowe. Z uwagi na potrzeby słuchaczy został stworzony plac manewrowy w Gorzowie Wlkp. przy ośrodku egzaminacyjnym.

 

MIĘDZYRZECZ (centrala)

Kierownik centrali: Iwona Steiner

ul. Przemysłowa 1

tel./ fax 95 742-20-28

tel. 507-068-432

miedzyrzecz@lider-bronczyk.com.pl

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00

www.lider-bronczyk.com.pl

 

Nasze biuro mieści się koło drogi głównej nr 3 (Gorzów - Zielona Góra). Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone są przez Piotra Brończyka.

Posiadamy plac szkoleniowy w Gorzowie Wlkp. przy ośrodku WORD.

 

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: miedzyrzecz@lider-bronczyk.com.pl lub telefonicznie pod nr tel. 95 742-20-28.


 

BARLINEK

Kierownik filii: Aneta Michalska

ul. Żabia 9

tel. +48 / 95 746-53-73+48 / 95 746-53-73

miedzyrzecz@lider-bronczyk.com.pl

 

Biuro czynne:

od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00

www.lider-bronczyk.com.pl

 

Zajęcia praktyczne w Barlinku prowadzą Instruktorzy: Grzegorz Jastrzębski, Rafał Strzelecki oraz Sylwester Czujko.

 

Posiadamy plac szkoleniowy w Gorzowie Wlkp. przy ośrodku WORD.

 

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: miedzyrzecz@lider-bronczyk.com.pl lub telefonicznie pod nr tel. 95 746-53-7395 746-53-73

 

Zajęcia teoretyczne odbywają się według ustaleń z osobami szkolonymi indywidualnie, raz lub dwa razy w tygodniu. Prowadzi je Piotr Brończyk.

Zajęcia praktyczne prowadzone są również przez Piotra Brończyka.

 

Posiadamy plac szkoleniowy na miejscu w Sulęcinie (Winna Góra) przy SOKSiR oraz plac szkoleniowy w Gorzowie Wlkp. przy ośrodku WORD.

 

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować pod adres e-mail : miedzyrzecz@lider-bronczyk.com.pl lub telefonicznie pod nr tel. 95 742-20-28